© 2019 by Intersport Gent

Openingsuren Intersport Gent

Ma: 13u30 - 18u30

Di - Vrij: 9u30 - 18u30

Zat: 9u30 - 18u00

Zon: 10u00 - 13u00

Gesloten op feestdagen

INTERSPORT GENT
Ons Adres

Intersport Gent / Axisport NV

Wijmenstraat 1a

9030 Mariakerke/Gent

Contacteer Ons
 

Email: info@intersportgent.be

Tel: +32 (0)9 236 66 23

 
ONS TEAM
Andreas Van Dongen
Eigenaar & Management
andreas@intersportgent.be
Ann Froyman
Eigenaar & Management

ann@intersportgent.be

Mahmut Serin

mahmut@intersportgent.be

All-round & technisch advies afdeling 2/3

Passie & specialisatie: Service Wintersport & Tennis

Sophie Ruytings

sophie@intersportgent.be

All-round advies afdeling 1

Passie & specialisatie: Trainingwear

Steve Vandersnickt

steve@intersportgent.be

All-round & technisch advies afdeling 2/3

Passie & specialisatie: Wintersport & Triatlon

Matthias Vos Van Marken

matthias@intersportgent.be

Wintersport & Outdoor advies afdeling 3

Passie & specialisatie: Outdoor & Snow

Jens Embrecht

jens@intersportgent.be

All-round advies afdeling 2

Passie & specialisatie: Fitness & Gevechtsport

OVER ONS: BEDRIJF & TEAM

 
 
Wil jij ook deeluitmaken van ons team? 

Heb jij net als ons een uitgesproken passie voor sport en ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging? Intersport Gent maakt graag kennis met jou! Stuur ons een mailtje met je CV en motivatie en wie weet spreken we elkaar binnenkort!

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now